917(16) Nele Neuhaus „Moteris, kurios nekentė“

917(16) Nele Neuhaus „Moteris, kurios nekentė“

Nele Neuhaus „Moteris, kurios nekentė“

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Skelbiu šį detektyvą Kūčių knyga, nes pradėjau skaityti laukdama vakarienės, o pabaigiau po jos. Šiaip, kažkaip, labai įtraukė. Žinau, kad ši autorė ne visiems limpa, pvz., mano vyras neįsitraukė į kažkurį kitą detektyvą, tačiau man visos jos istorijos patiko. Ir kaip visada (užkeikimas?) aš jas skaitau ne iš eilės, mat „Moteris, kurios nekentė“ tikrai yra ankstesnė už mano jau sukrimstas.

Gal man labiausiai patiko tuo, kad knygą galima apibūdinti, kaip klasikinį detektyvą? Yra nusikaltimas bei auka. Yra policininkai. Jie vykdo tyrimą. Po detalę, antrą, trečią ir susidėlioja bendras vaizdas. Lenda palaidi galai, auga įtariamųjų skaičius ir t.t.

Asmeninis policininkų gyvenimas paliestas tik tiek, kad būtų įdomu skaityti ir šiek tiek prie jų prisirištumėme, bet neužgožia nusikaltimo narpliojimo istorijos. Beje, viršelio anotacija atskleidžia gerokai per daug detalių, kurios paaiškėja tik gerokai veiksmui įsibėgėjus.

Senas geras detektyvas ir tiek.

OficialiaiVieną rugpjūčio sekmadienio rytą vynuogyne sodininkas randa vyriausiojo prokuroro lavoną. Dėl to, kad žmogus nusižudė pats, abejonių nekyla: ekspertai nustatė, kad jis nusišovė apžiojęs medžioklinio šautuvo vamzdį. Po valandos apžvalgos bokšto papėdėje randama negyva jauna moteris Izabelė Kerstner. Iškviečiami detektyvai Pija Kirchhof ir Oliveris fon Bodenšteinas. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad moteris nušoko pati, kriminalistai įtaria, jog tai labai gerai apgalvota žmogžudystė. Įtarimus kursto nerastas vienas moters batelis ir tai, kad prieš įvykį ji degalinėje prisipylė pilną baką degalų. Apsilankę prašmatnioje dvaro jojykloje tyrėjai sužino, kad čia daug kas nemėgo Izabelės Kerstner, jaunos gražios veterinaro žmonos, įžūliai apgaudinėjusios savo vyrą ir bjaurios intrigantės. Žmonių, galėjusių ją nužudyti, tarp jos pažįstamų netrūko. Be to, iš pikantiško vaizdo įrašo paaiškėja, kad Izabelė artimai bendravo su nusižudžiusiu vyriausiuoju prokuroru. Tyrėjams tenka narplioti sudėtingas nusikaltimo peripetijas, o nužudymo motyvų, kaip ir įtariamųjų, kiekvieną dieną vis daugėja…

Žymos sau: KPS: 336  Ke 2017 12 24

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Mano parduodamos knygos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.